x Hediye Kupon Kazandınız Kupon kodunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız. Hediye Kodunu Gör
benim seccadem
Sort
In Stock
Total of 160 products are displayed.

Türkçe Mealli Yasin-i Şerif Cüzleri

Türkçe mealli Yasin kitabı nın ne olduğundan önce Yasin kitabının ne olduğuna bir bakalım; Yasin, Yasin cüzü ya da Yasin kitabı dediğimizde sadece Yasin suresini barındıran bir cüzü kastetmiyoruz. İçerisinde en faziletli sureleri barındıran bir kitaptan bahsediyoruz. En çok okunan, en faziletli surelerden oluşur.

Yasin Türkçe mealli kategorimizde ise mealli yasin cüzleri bulunmaktadır. Türkçe mealli Yasini Şerif cüzünde, Yasin kitabında bulunan surelerin Arapçaları yer almakla beraber bu faziletli surelerin Türkçe mealleri de birlikte bulunurlar.

Yasin Türkçe Meali

Yasin Suresi Türkçe mealli ile bu faziletli surelerin manalarını da okuyarak Kuranı anlama yolunda bir adım da atmış olacaksınız. Zira meallerimiz aynı zamanda özet bir tefsir hükmündedir. Her sayfada Müslümanların anlayamayabilecekleri ya da yanlış anlayabilecekleri belirleyerek bu ayetlerin muteber tefsir kitaplarından manalarını dipnot olarak her sayfanın alt tarafına ekledik.

Türkçe Mealli Yasini Şerif Fiyatları

Yasin Suresi mealli cüzlerinin farklı farklı cilt ve boy seçenekleri olduğundan hepsini fiyatı farklıdır. Kadife ciltli ile karton kapak aynı olmadığı gibi cep boy ile orta boy fiyatı da farklı olmaktadır. Bu nedenle fiyatları öğrenmek için bu sayfada bulunan mealli Yasin kitaplarından beğendiklerinizin altındaki fiyatlara bakabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.