x Hediye Kupon Kazandınız Kupon kodunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız. Hediye Kodunu Gör
Sort
In Stock
Total of 24 products are displayed.

Kuran Okuyan Kalem Çeşitleri

Kuran okuyan kalem, son yıllarda çıkan en mükemmel yeniliklerden biridir. Birçok özelliği ile hepimiz için kolaylıklar sunmaktadır. Peki Kalemli Kuranı Kerim faydaları nelerdir?

Tecvidli Kuran Öğrenimi

Kuran okumayı öğrenmek istiyorum diyen biri için kalemli Kuran en iyi çözümdür. Hiçbir yardımcıya gerek kalmadan kuran öğreten kalem ile kolayca ve de tecvidli olarak Kuranı Kerim öğrenebilir. En kolay nasıl öğrenilir diye soran birine cevabımız şüphesiz Kalem Kuran olacaktır.

Kuran Okumayı Geliştirmek

Kuranı Kerim okumayı öğrendiniz ancak henüz kendinizi Kuran’ı tek başınıza okuyacak kadar hazır hissetmiyorsunuz. Birinin yanınızda siz okurken sizi takip edip hatalarınızı söylemenizi istiyorsunuz. Evet, herkes yeni Kuran okumayı öğrendiğinde bu duyguları hisseder. Kuranı Kerim okumayı geliştirmek için de zaten bu olması gerek bir şeydir. Ancak her zaman sizin vaktiniz ile sizi takip edecek Kuran okumayı iyi bilen birinin vaktinin uyuşması zor olabilir. Hele ki siz çalışan biriyseniz bu durumda vakit bulmak daha da zorlaşacaktır. İşte tüm bu zorlukları Kuran Kalemi ile aşabilirsiniz.

Hızlı Mukabele Yapabilirsiniz

Mukabele nedir sorusuna öncelikle kısa bir cevap verelim. Mukabele bir kişinin ezberden ya da Kuranı Kerim yüzünden okuması ve diğer kişilerin de sessiz bir şekilde Kuranı Kerim yüzüne bakarak takip etmesidir. Mukabele nasıl yapılır diyenler için asıl konumuza girebiliriz. Elbette kuran mukabele en kolay olarak kalemKuran ile yapılır. Kuran okuma kalemi ile çok kolay bir şekilde mukabele okuma yapılabilmektedir. Kalemi açın ve hafızı seçin sonra hızınızı ayarlayın ve mukabele yapmak istediğiniz cüz numarasına kalemi dokundurun. Şimdi Kuran okuyan kalem okusun siz de mukabele dinleyin. Kalemli Kuranı Kerim hız ayarlarını değiştirerek hızlı mukabele yapabilirsiniz. Hızlı Hatim için tek yapmanız gereken hız ayarını 1x ya da 2x seçeneklerinden birini seçerek hızlandırmaktır. Aynı zamanda Kalemli Kuran içinde bulunan Kuranı Kerim Diyanet onaylı olduğundan yaptığınız hatim de en doğru hatim olacaktır. Tv mukabele için kanalın yapacağı saati beklemek zorunda kalırsınız ancak Kuran okuma kalemi ile mukabele okumak için zamanınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ramazan mukabele ayıdır ve bu ayda zaman da çok önemlidir. Ramazan ayında Kuran kalemi hiç elinizden düşmeyen en yakın arkadaşınız olacak. Telefondan mukabele okunur mu diye merak edenler kuran okuyan kalem ile daha rahat ve kolayca bu ihtiyacını karşılayabilirler. Ok takipli hızlı mukabele için de kalemli Kuranı Kerim rahatlığıyla ve kullanım kolaylığıyla daha iyi bir seçenek olacaktır.

Namaz Kılmayı Öğrenmek

Kuran okuyan kalem namaz kılmayı öğreniyorum programı ile kolayca namaz kılmayı öğrenebilirsiniz. Namaz kılmayı öğrenmek istiyorum diyenler kalemli Kuran tam sizin için. Yarım saatte kolayca öğrenebilirsiniz. Hayrat Kuran kalemi ile namaz kılmayı öğrenmek işte bu kadar kolay.

Kuran Meali Dinle

Hayrat Neşriyat kalem Kuran ile Kuranı Kerim Türkçe meali okuma yapabilirsiniz. Açık kalemi seçin meal okuma özelliğini ve dokundurun Kuranı Kerim’e. Şimdi istediğin kadar Türkçe Kuran meali dinle. Haydi, şimdi sen de kalem Kuran seti ile Kuranın Türkçe mealini oku.

Cevşenül Kebir Dinle

Sesli Kuran okuyan kalem ile Cevşenül Kebir Dinle özelliğini kullanarak Cevşenül Kebir okuyabilirsiniz. Açın kalemi seçin Cevşenül Kebir özelliğini ve dokundurun Cevşenül kebir kitabına kalemi. Şimdi Cevşenül Kebir dinleyebilirsiniz.

Kuran ve Aşır Dinle

Kuran kalemi ile hem Kuranı Kerim hem de İshak Danış’ın sesinden aşırları dinleyebilirsiniz.

Hac ve Umre Duaları Dinle

Kalemli Kuranı Kerim ile Hac duaları dinleyebilirsiniz. Yine Kuran okuma kalemi ile tavaf duaları dinleyebilirsiniz. Aynı şekilde Kuran kalemi ile Umre duaları dinleyebilirsiniz.

Günlük Duaları Dinle

Kuran okuyan kalem ile günlük okunacak kısa dualar artık başucunuzda. Bir tuşa basarak artık istediğiniz günlük duaları dinlemesini kolayca yapabilirsiniz. Hem de sürekli dinleyerek kolayca da ezberleyebilirsiniz.

Mahreç Çalışması Yapabilirsiniz

Mahreç nasıl öğrenilir diye merak edenlere bir alternatif de Kuran öğreten kalemdir. Mahreç çalışması yapmak için kalem Kuran setini de kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde hem de bir yardımcıya ihtiyaç duymadan çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Ses Kaydı Yapabilirsiniz

Kalemli Kuran ile kolayca ses kaydı yapabilirsiniz.

Tek Kuran Okuyan Kalem

Sitemizde sadece Kuran Okuyan Kalem fiyatı öğrenebilir ve kolayca Kuran okuyan kalem satın alabilirsiniz. Kuran okuyan kalem en ucuz olan çeşitleri yine Hayrat.com.tr'de bulabilirsiniz.

Kuran Okuyan Kalem Bataryası

Sitemizde yakında kuran okuyan kalem bataryası satışa sunulacaktır. Belki de siz bu yazıyı okurken satışa sunulmuş da olabilir. Yukarıdan ürünleri kontrol edebilirsiniz. Ancak satışa sunulana kadar iletişim sayfasından müşteri hizmetleri vasıtasıyla satın alabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.