x Hediye Kupon Kazandınız Kupon kodunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız. Hediye Kodunu Gör
ramazan-bayrami-2024
Sort
In Stock
Total of 24 products are displayed.

Kabeli Kuranı Kerim Çeşitleri

Kâbe tüm Müslümanların en kutsal yeridir. Beytullah yani Allah’ın evi de denilir. İmkânı olan tüm Müslümanların gidip görmesi yani Hac yapması farzdır. Bunların dışında yeryüzünde inşa edilmiş ilk mabet de Kâbe’dir. Kur’an-ı Kerim de Allah’ın kelamı ve Müslümanların Kutsal kitabıdır. Kuranı Kerim içinde Allah’ın sözleri olduğundan çok değerli olduğu gibi artık dış görünüşü ile de Kâbe’yi hatırlattığı için bakıp tefekkür ederek de sevap kazanmaya vesile olacaktır inşallah. Kabeli Kuranı Kerim modelleri farklı farklıdır. Bunun dışında özel ciltli ve filigranlı olan Kabeli Kuran çeşitleri de çok beğenilmektedir.

Kabe Kutulu Kuranı Kerim Modelleri

Dik şekilde duran ve tam bir Kâbe görünümünde olan bu Kabe Görünümlü Kuranı Kerim çeşitleri kutuludur. Dik kutusunun içine konularak muhafaza edilir ve Kutusundan çıkarıldığında cildi de siyah kadifedir ve üzerine Kâbe şeklinde işlemeler yapılmıştır. Hem kutusu hem de Kuranı Kerim Kâbe şeklindedir. Oldukça beğenilen bu modeller güzel bir hediyelik Kuranı Kerim olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kabe Ciltli Kuran Modelleri

Standart ciltli Kuranı Kerimler gibi ancak cildi Kâbe şeklinde tasarlanmış olan Kabe Ciltli Kuran çeşitleri en uygun fiyatlı olanlarıdır.

Kabe Kapaklı Kuran Modelleri

Kabe Kapaklı Kuran çeşitlerinin cildi çok özeldir. Aynı zamanda filigranlı ve filigransız iki çeşidi bulunmaktadır. Kabe Kapaklı Kuran modelleri en çok beğenilen Kabeli Kuranı Kerim çeşitleridir.

Kabe Motifli Kuran Modelleri

Aslında Kabe Kutulu Kuranı Kerim çeşitleri anlatılmak istenmektedir. Üzerindeki Kâbe işlemeleri aynı zamanda bir motif olduğundan Kabe Motifli Kuran olarak da isimlendirilmektedirler.

Kabeli Meal Çeşitleri

Kabe Kutulu Kuran çeşitlerinin aynısıdır. Tek farkı içerisinde Arapça Kuranı Kerim metni ile birlikte Türkçe meali de bulunmaktadır.

Kabeli Rahleli Kuran Çaşitleri

Yine Kabe kutulu Kuranı Kerimler gibidir ancak kutusu rahle şeklinde çift kanatlıdır ve diğeri gibi dik değil yatay durmaktadır. Kutusu aynı zamanda rahle olarak kullanılabilmektedir. Bu Kabe Görünümlü Kuran çeşitleri de oldukça güzel bir dini hediye olmaktadırlar.

Kabeli Kuran Fiyatları

Kabeli Kuranı Kerimlerin birçok çeşidi ve birçok ebatı olduğundan hepsinin fiyatı farklıdır. Kabeli Kuran fiyatları için bu sayfada yer alan eserlerin altında yer alan fiyatları kontrol edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.