x Hediye Kupon Kazandınız Kupon kodunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız. Hediye Kodunu Gör
benim seccadem
Sort
In Stock
Total of 47 products are displayed.

Hediyelik Kabeli Kuranı Kerim Çeşitleri

Kabeli Kuran, Allah’ın kelamı olan yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’i eline alan Müslümanları görünümüyle bir anda Mekke’ye götürmekte ve Kabe’yi hatırlatmaktadır. Aynı zamanda Kabe görünümlü kutusu ile de evimizde durduğu yerinde her gördüğümüzde bize Kabe’yi hatırlatarak Allah’ı ve ahireti hatırımıza getirmekle önemli bir görevi de üstlenmektedir. Kabe desenli Kuranı Kerim ilk basıldığı günden beri çok tercih edilen hediyelik Kuranı Kerimler arasına girmiştir. Kabeli Kuran fiyatları ebadına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Bu sayfadan fiyat kontrolü yapabilirsiniz.

Kabe kutulu Kuranı Kerim Modelleri

Kabe görünümlü Kuranı Kerim, kutulu modelleri ile daha uzun ömürlü olduğu gibi kutusu sayesinde dik olarak evinizin her yerine koyabilirsiniz. Hediyelik Kuran arıyorsanız Kabe kutulu Kuran çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

Kabe kılıflı Kuranı Kerim Modelleri

Kabe kılıflı Kuranı Kerimlerin fermuarlı bir kılıfı vardır. Bu kılıf da Kuran-ı Kerim gibi Kabe görünümlüdür. Çantanızda ve yanınızda taşımak için çok uygundur. Kuranda Kabe modeli oldukça ilgi gören çeşitlerimizdendir. Kuran hediyelik arayanlar için Kabe kılıflı Kuranı Kerimlerimiz de tavsiye edebiliriz.

Siyah Kuranı Kerim Modelleri

Kabe Kuran aynı zamanda siyah Kuranı Kerim arayanlar için de tercih edilebilir. Kabe görünümlü olduğu gibi aynı zamanda siyah Kuran modelidir. Sitemizde Kabe kaplı Kuranı Kerimler dışında doğrudan kadife Kuranı Kerim siyah modelleri de bulunmaktadır. Ancak Kabe desenli Kuran da bir alternatiftir.

Standart Ciltli Kabeli Siyah Kuran

Kutulu Kabeli Siyah Kuran

Kılıflı Kabeli Siyah Kuran

Prepared by  T-Soft E-Commerce.