x Hediye Kupon Kazandınız Kupon kodunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız. Hediye Kodunu Gör
ramazan-bayrami-2024
Sort
In Stock
Total of 27 products are displayed.

Ahşap Rahle Çeşitleri

Üzerine Kur’an ya da kitap koyup hemen önüne oturarak okumak için tasarlanış genelde ahşap ve işlemeli masa ya da küçük sıralara rahle denilir. Rahleler genelde ahşap olsalar da son yıllarda plastik sanayisinin gelişimi ile yüksek kalitede ve sert plastiklerin ortaya çıkmasıyla plastik rahleler de çokça tercih edilmeye başlandı. Ancak bu kategoride ahşap rahle çeşitleri bulunmaktadır. Diğer rahle çeşitleri için bir üstte bulunan rahleler kategorisine göz atabilirsiniz. Sitemizde oldukça geniş bir ahşap rahle çeşitliliği vardır. İhtiyacınız olan tüm ahşap rahle modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Ahşap Kuran rahlesi çeşitlerinin genel özelliklerine gelirsek çoğunluğu açılıp kapanabilen rahle modelidir. İşlemeli rahlelerdir. Ağaç rahle sınıfına girerler. Ceviz rahle çeşitleri de bulunur.

Üzerindeki desenler açısından da çok çeşitlilik vardır. Tahta rahle modellerimizin üzerinde bulunan desenler oyma tekniği ya da yakma tekniği ile verilmiştir. Oyma rahle çeşitlerinde desenler cnc makineleri ile oyularak verilmiştir. Yakma rahlelerde ise desenler lazer makinesi ile yakarak oluşturulmuştur.

Ahşap rahle fiyatları ürüne göre değişiklik gösterir. Oyma rahle farklı, yakma rahle farklı fiyatlıdır. Aynı şekilde büyük boy farklı, küçük boy farklı fiyattır. Hakeza katlamalı rahle farklı asansörlü rahle fiyatları farklıdır. Bu nedenle tahta rahle fiyatlarını öğrenmek için bu sayfada ürünlerin üzerinde bulunan fiyatlara bakabilirsiniz.

Masaüstü Rahlesi Çeşitleri

Küçük boy rahle çeşitlerini masanın üzerine koyarak da kullanabileceğinizden dolayı masaüstü rahlesi olarak da adlandırılmaktadır. Yerde oturmakta zorlanan ve masaüstünde Kur’an okumak isteyenler bu şekilde rahlelerini masaüstüne koyarak kullanabilirler. Bunların dışında sadece masa üzerine koyarak kullanmak için üretilmiş masaüstü rahle modelleri de vardır. Bu kategoride masaüstü ahşap rahle modellerini bulabilirsiniz. Plastik çeşitler için diğer kategoriye göz atabilirsiniz.

Ayaklı Rahle Modelleri

sitemizde bulunan ahşap rahle çeşitleri genelde ayaklı rahle çeşitleridir. Bu kategoride ise ahşap ayaklı rahle modellerini bulabilirsiniz. Diğer ayaklı rahleler için diğer rahle kategorilerine göz atabilirsiniz. Ayak çeşitleri de üründen ürüne farklılık gösterebilir. Açılıp kapanabilen ayak çeşitleri olduğu gibi boyu ayarlanabilen uzun ayaklı rahle modelleri de vardır. Ayaklı rahle fiyatları da ürüne göre değişkenlik gösterdiği için bu sayfada buluna ürünlerin üzerinde bulunan fiyatlara bakabilirsiniz.

Asansörlü Rahleler

Koltuk, kanepe ya da sandalye gibi yerlerde ya da ayakta rahle kullanmak isterseniz bunlar için ayarlanabilir rahle modellerimiz bulunmaktadır. Bunların ayağında bulunan bir parça gevşetilmek suretiyle yukarı ya da aşağı şekilde hareket ettirilerek boyu ayarlanabilmekte ve istediğimiz noktada sıkarak ayarlama yapabilmekteyiz. Bu şekilde aşağı ya da yukarı hareket etmelerinden dolayı bu rahlelere asansörlü rahle de denilmektedir. Asansörlü Kuran rahlesi modelleri için sitemizde oldukça fazla çeşit bulabilirsiniz.

Katlanır Rahle Çeşitleri

Ahşap rahlelerin çoğu modeli katlanır rahle şeklindedir. Bu şekilde katlanabilme özelliği ile kullanılmadıkları zamanlarda evimizde yer kaplamazlar. Uygun ince bir araya kolayca konularak yerden kazanılabilir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.