x Hediye Kupon Kazandınız Kupon kodunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız. Hediye Kodunu Gör
benim seccadem
Sort
In Stock
Total of 18 products are displayed.

Rahle Boy Standart Ciltli Kuran-ı Kerimler

Bu kategoride Standart Ciltli Kuranı Kerimlerin Rahle boyları bulunmaktadır. Diğer Kuranı Kerim çeşitlerimizin rahle boyları için sitede üst tarafta bulunan Tüm Kategoriler alanından öncelikle istediğiniz Kuranı Kerim çeşidini seçmelisiniz. Sonrasında ebatlara göre ayrılmış bir alt kategorisini seçebileceğiniz gibi filtre seçeneklerinden rahle boyu seçerek listeleyebilirsiniz.

Rahle Boy Kuranı Kerim Çeşitleri

Sitemizde hemen hemen tüm Kuranı Kerim çeşitlerimizin rahle boyu vardır. Menü alanından istediğiniz çeşidi seçerek kontrol edebilirsiniz.

Rahle Boy Kuranı Kerim Nedir?

Rahle boy tabiri standartlaşmış bir ölçü aralığını ifade etmektedir. Örneğin bir gömlek alırken S, M, L, XL gibi ebat seçenekleri bulunur. Aynı şekilde bir Kuran-ı Kerim almak istediğimizde de ebat seçenekleri bulunur. Rahle boy Kuranı Kerim de bunlardan biridir. Rahle Boy ile eni 19 cm. boyu 28 cm. olan bir Kuranı Kerim anlatılmaktadır.

Rahle Boy Kuranı Kerim Fiyatları

Rahle boy Kuranı Kerim için fiyatlar farklı farklıdır. Standart ciltli bir Kuran ile Kadife ciltli bir Kuranı Kerim fiyatı aynı olmadığından her iki çeşidin rahle boy olanlarının fiyatı farklıdır. Bu sayfada standart ciltli rahle Kuran çeşitleri bulunmaktadır. Bunların fiyatlarını üstte ürünlerin altından kontrol edebilirsiniz. Diğerleri için kategorilerden istediğin Kuran çeşidine tıklamalısınız.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.