x Hediye Kupon Kazandınız Kupon kodunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız. Hediye Kodunu Gör

Unutulmayacak Manevi Hediyeler

02 Eylül 2022
Unutulmayacak Manevi Hediyeler

Sevdiklerinize Hediye Önerileri:

Hediyeleşmenin dinimizdeki önemi büyüktür. Peygamber efendimizin (sav) sünneti ve tavsiyesidir.

Hediye almak istediğimizde hemen şu soru aklımıza takılır; Nasıl bir hediye almalıyım?

Merak etmeyin sizi bu kararsızlıktan kurtaracak en anlamlı hediyeleri bulmanıza yardımcı olacağız. Eşe, anneye, babaya, erkeğe, kıza, arkadaşa alınacak hediyeler bu sayfada! Özel günlerde en çok aranan hediyelerin başında manevi hediyeler gelmektedir. Dini hediye ya da İslami hediye şeklinde de aranmaktadır.

Daha fazla uzatmadan gelelim özel günlerinizde sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel, en anlamlı, manevi hediye tavsiyelerine;

1) Hediyelik Kadife Ciltli Kuran-ı Kerimler (İsim/Söz Yazılabilir):

Farklı renkleri sayesinde tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz güzel bir manevi hediyedir. Kadife cildi; yumuşaklığı ve dokusuyla eline alan kişide mutluluk ve sevgi hissi uyandırmaktadır.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal ya da lazer ile isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

2) Hediyelik Termo Deri Ciltli Kuran-ı Kerimler (İsim/Söz Yazılabilir):

Termo Deri Kuranlar da farklı renkleri ve özel cildiyle çok beğenilmektedir ve çok satılan hediyelerdendir.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal ya da lazer ile isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

3) Hediyelik Ahşap Kutulu Kuran-ı Kerimler (İsim/Söz Yazılabilir):

El işçiliği ile yapılmış ahşap kutusu ve suni deri cildiyle herkesi kendine hayran bırakan Ahşap Kutulu Kuran-ı Kerimlerin farklı renkte ve modelde ahşap sandık seçenekleri vardır. Kuran, Tesbih ve Esanaslı modeli özellikle babalar ve erkekler tarafından çok beğenilmektedir. Türk bayrak detaylı model de en çok tercih edilenlerdendir.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

4) Hediyelik Cevşenli Kolyeler:

Cevşenli kolyeler; Cevşen (Allah'ın 1001 İsmi Şerifi), Cevşen Duası, Fatiha - İhlas - Felak - Nas Sureleri, Ayete'l Kürsi, Nazar Ayeti, Sekine Duası ve Salatu Şerif gibi Sure ve Duaların bulunduğu manevi bir zırhtır.

Kristal ve Reçineli modelleriyle bu kolyeler bayanların en sevdiği hediyelerdendir.

5) Hediyelik Kadife ve Süet Ciltli Mealli Yasin Kitapları (İsim/Söz Yazılabilir):

Kadife Ciltli Kuran gibi renkleri ve dokularıyla çok beğenilen dini hediyelerdir. Sayfa sayısının az olması ve boyutunun daha küçük olmasından dolayı daha ekonomiktirler.

Kişiselleştirilebilir yani; Yasin kitabı ön cildi üzerine metal ya da lazer ile isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

6) Kişiye Özel Hediyelik Kuran + Tesbih Setleri:

Geldik isme özel hediyelik ürün setleri serisinin ilk seti olan Kuran + Tesbih setlerine. Bu setler farklı renkleri ile erkeklere de bayanlara da hediye edilebilmektedir. Açık pembe ve açık mavi renkleri çocuklar tarafından da çok beğenilmektedir. Kutu üst tarafına ve Kuran üzerine isim yazdırabileceğiniz gibi kutu iç kapağına da özel bir cümle ya da söz yazdırabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine, kutu üzerine ve kutu iç yüzüne metal isim ve söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

7) Kişiye Özel Hediyelik Seccade + Tesbih Setleri:

Kişiye özel hediyelik setlerinin 2. serisi olan Seccade + Tesbih setleri asetat kutusu ve üzerine kurdele süsüyle çok beğenilen manevi hediye setleridir. Farklı renkleri ile erkeklere ve bayanlara hediye edilebilir. Seccade, tesbih ve kurdele renkleri özel olarak seçilerek eşleştirilmektedir.

Kişiselleştirilebilir yani; kutu üzerine metal isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

8) Kişiye Özel Hediyelik Kuran + Seccade + Tesbih Setleri:

3. serimiz Kuran + Seccade + Tesbih Setleri. Üstteki setimize bir de set rengine uygun Kuran-ı Kerim eklenmiştir. Kutusu, kurdelesi, süsü, seccade, tesbih ve Kuran-ı Kerim'i ile herkesin almak isteyeceği bir hediyedir. Erkeğe ve bayana özel renkleri ile her iki cinse de hitap eden manevi hediyelerdir.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

9) Kişiye Özel Hediyelik Yasin + Seccade + Tesbih Setleri:

Bir üstteki setimizin neredeyse aynısıdır. Tek farkı Kuran-ı Kerim yerine Yasin kitabı konulmuştur. Bu haliyle üstteki setimizle aynı etkiyi vermekle beraber daha ekonomik bir set olmuştur. Bu hediyeyi alan kişinin çok mutlu olacağına emin olabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir yani; Yasin Kitabı ön cildi üzerine metal isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

10) Kişiye Özel Hediyelik Kuran + Şal + Tesbih Setleri:

Diğer setlerimizden farkı şal eklenmesiyle artık bu setler sadece bayanlara alınabilecek manevi bir hediye setine dönüşmüştür. Farklı kutu çeşitleri ve farklı renkleriyle her bayana hitap edebilmekte ve her bayanı cezbedebilmektedir. Özel renk bütünlüğü, kişiselleştirilebilmesi ve özel kutularıyla gönül rahatlığı ile hediye edebileceğiniz setlerdir.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine, kutu üzerine ve kutu iç yüzüne metal isim ve söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

11) Kişiye Özel Hediyelik Seccade + Şal + Tesbih Setleri:

Bir üstteki setimiz gibi sadece bayanlara hitap eden bir settir. Tek farkı Kuran-ı Kerim yerine seccade konularak oluşturulmuştur. Seccade, şal ve tesbihle tam bir namaz seti olmuştur. Her bayana hediye edilebileceği gibi özellikle yeni namaz başlayan genç kızlarımıza ve bayanlara hususen özel bir hediye olabilecektir.

Kişiselleştirilebilir yani; asetat kutu üzerine metal isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

12) Hediyelik Kuran + Fincan + Bayrak Setleri (İsim/Söz Yazılabilir):

Yeni evlenen bir çifte evlilik hediyesi ya da ev alan birine ev görme hediyesi olabileceği gibi her evli çifte hediye edilebilecek çok uygun ve anlamlı bir hediyedir.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal isim ve söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

13) Kişiye Özel Hediyelik Kuran + Seccade + Şal + Tesbih Setleri:

Bu seri eksiksiz tam seridir. Kuran, seccade, şal ve tesbih ile dörtlü ibadet setidir. Şal olmasından dolayı kızlarımıza, annelerimize, eşlerimize hitap eden bir bayan manevi hediye setidir. Sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

14) İslami Motifli Hediyelik Duvar Saatleri:

Her eve ya da ofise yakışacak bir hediyedir. Yeni evlenen bir çifte veya ev alan bir aileye güzel bir ev hediyesi olur. Açılışı yapılan ya da saat ihtiyacı olan bir çalışma ofisi için de alınabilecek güzel bir İslami hediye duvar saatidir. Kısaca her ev ve ofise alınabilecek dini motifli duvar saatleridir.

15) Hediyelik Plaket Kutulu Kadife Kuran-ı Kerimler (İsim/Söz Yazılabilir):

Bu da bir başka güzel ve özel manevi hediyedir. Kutusu süet kaplama Kuran-ı Kerim cildi ise kadife kaplamadır. Çeşit çeşit renkleri ile erkeklere ya da bayanlara alınabilecek unutulmayacak hediyelerdendir. Elif-vav ve farklı model pleksileriyle daha çarpıcı bir hediye olmuştur. Kırmızı renk kutuda Türk bayrağı detayı da çok beğenilmektdir.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal ya da lazer ile isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

16) Hediyelik Kılıflı ve Fermuarlı Kuran-ı Kerimler:

Özel biala cildi ve kapağıyla çok kullanışlı ve şık Kuran-ı Kerimlerdir. Boyutlarının küçük olması, hafif olmaları ve kılıflı olmalarından dolayı günlük kullanım için çok uygundurlar. Aynı sebeplerden dolayı yanınızda da kolayca taşıyabilirsiniz. Hem bayanlara hem erkeklere hem de çocuklara çok uygun hediye olmaktadır. Özellikle günlük Kuran okuyanlar, elinden ve yakınından Kuran-ı Kerim'i hiç ayırmayan Kuran aşıkları için pratik ve özel bir hediyedir.

Bu Kur'an-ı Kerimler kişiselleştirilemez.

17) Hediyelik Deri Ciltli Kuran-ı Kerimler (İsim/Söz Yazılabilir):

Deri cildi ile çok şık bir hediyedir. Bayanlar, erkekler ve çocuklar tarafından oldukça beğenilmektedir. Özel kutulu modeli el işçiliği ile yapılmaktadır. Ayrıca 115 gr. kuşe kağıdı ve özel sayfa tezhibleri ile çok özel bir hediyedir. Kutulu modelimizi hususen incemenizi tavsiye ederiz.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal ya da lazer ile isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

18) Hediyelik Kabe Görünümlü Kuran-ı Kerimler (İsim/Söz Yazılabilir):

Kâbe şeklindeki görünümleri ile bakıldığında Kâbeyi hatırlatmaktadırlar. Bu özellikleri ile sadece gördüğünüzde dahi tefekküre sevk eden farklı bir hediyedir. Herkes tarafından beğenilmektedir. Gönül rahatlığı ile alabileceğiniz güzel ve özel bir dini hediyedir.

Kişiselleştirilebilir yani; Kuran-ı Kerim ön cildi üzerine metal isim ya da söz yazdırabilirsiniz. Nasıl?

19) Hediyelik 925 Ayar Gümüş Kuran-ı Kerimler:

Deri cilt ve ahşap kutu üzerine 925 ayar hakiki gümüş levhalar ile Gümüş Kur'an-ı Kerimler herkesin beğenisini kazanmıştır. Özel, kalıcı ve unutulmaz bir hediyedir. Herkese hitap eder.

20) Hediyelik Kaplamalı Gümüş Kuran-ı Kerimler:

Gümüş Kuran-ı Kerimler ile tek farkı üzerindeki levhaların gümüş-nikel karışımı bir kaplama olmasıdır. Görünüm olarak Gümüş Kuran-ı Kerimlerden bir farkı yoktur ancak fiyat olarak daha uygun olmaktadır. Ekonomik ama şık ve özel bir hediye arayanlara hitap eder. Erkek ve bayan ayrımı yoktur. Herkese alınabilir.

21) Hediyelik Yaldızlı Kaplama Gümüş Kuran-ı Kerimler:

Deri cilt ve ahşap kutu üzerine yaldızlı gümüş kaplama levhalar ile Yaldızlı Kaplamalı Gümüş Kur'an-ı Kerimler herkesin beğenisini kazanmıştır.

Kaplama yapılan metal tamamen gümüş değildir. Renklendirilmiş Gümüş ve Nikel karışımıdır. Üzerine altın suyu renginde yaldız kaplama yapılmıştır.

Diğer Blog Yazılarımıza da Göz Atmak İster misiniz?

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, satışını yaptığımız ürünler, sitemiz vb. hizmetlerimiz hakkında sizlerle tecrübelerimizi paylaştığımız blog yazılarımızda buluşmak dileğiyle...

Diğer Blog Yazıları >>
FARKIMIZ NE?

Basımını yaptığımız Kur'ân-ı Kerîmler Bediüzzaman Hazretleri'nin güzîde talebesi Ahmed Husrev Efendi tarafından ömrünün kırk yılını vererek yazılmıştır. Bütün dünyada en kolay öğrenilen ve okunan Kur'ân hattı olarak ün kazanmıştır.

Ticari amaç güdülmediğinden yazılır yazılmaz hemen basılmamış, müslümanların daha kolay öğrenmesi ve daha kolay okuması için üzerinde tam 10 yıl çalışma yapılmıştır.

Matbaamızda çalışanlar abdestsiz çalışmaz ve Kur'ân-ı Kerîm'e layık olan hürmeti gösterirler.

Matbaamız kurulana kadar saman kağıda basılan Kur'ân-ı Kerîmler ilk defa Hayrat Neşriyat tarafından Kur'ân-ı Kerîme gösterilen ihtimamdan dolayı 1.Hamur kağıda basılmış ve o tarihten sonra bu anlayış değişmiştir.

Matbaa temizliğinde kullanılan sular dahi, içerisine Kur'ân-ı Kerîmlerden dökülen mürekkepler tozlar vs. parçalardan dolayı şehir şebekesine karıştırılmamakta Hayrat Neşriyat tarafından yapılan ayrı bir alanda toprağa karıştırılmaktadır.

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Hayrat Neşriyat Tanıtım Filmi

Tevafuk ne demektir? Bizi daha yakından tanımak için tanıtım firmimizi izleyebilirsiniz...

Matbaa Tesisimiz TRT Ana Haberde

Bizi bir de TRT Haberde canlı canlı izlemek ister misiniz? Haydi buyrun o zaman...

Matbaa Tesisimiz TRT Haberde

Yine başka bir TRT Haber bülteni ve başka bir yönden Kur'an Matbaamız...

.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.