Mobil Uygulamalarımız Çıktı!
10 TL İNDİRİM!
(uygulama ile verilen 50 TL ve üzeri ilk siparişe özel)
İncele
x

Yunuslarla Kur'an Harflerini Öğreniyorum (Boyama Kitabı)

SÜEDA YAYINLARI
%20
indirimli
Üretici Liste Fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL KDV
DAHİL
Diğer Ölçüler
Diğer Renkler
Kargo : 200 TL’ye kadar 13 tl. Üzerine Bedava!
Tüm siparişler 24 saatte kargoda! (Pazar hariç)
superHizli.png (2 KB)
guvenli.png (2 KB)
iade.png (2 KB)
yerliUretim.png (3 KB)
Toplu Al, İndirim Fırsatını Yakala!
5 -9 Adet Ekle, Sepette %5 İndirim
10 -49 Adet Ekle, Sepette %7 İndirim
50 -1000 Adet Ekle, Sepette %10 İndirim

Toplu alım indirimi nasıl oluyor?

Tüm kampanyaları görmek için tıklayın.

Kampanya
Ürün Etiketleri:
 • Ürün Bilgileri
 • Yorumlar (4)
 • Taksit Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • TEKNİK BİLGİLER
  YAZAR
  HEYET
  STOK KODU
  04 01 01 11
  KISA KODU
  SB0011
  BARKOD
  9786058762558
  KAĞIT CİNSİ
  KÜLTÜREL KİTAPLAR
  EN / BOY
  19 X 26,6
  AĞIRLIK
  0,091

  ÖZELLİKLER
  • Sayfa Sayısı: 32
  • Cilt: 1. sınıf sert karton kapak

  TAKDİM

  Sevgili anneler, babalar ve eğiticiler!

  Okul öncesi dönem, çocuklarımızın kişilik, sosyal, ahlak ve inanç gelişiminde önemli bir dönemdir. Bu dönemde çocuklarımızın ruh dünyasında bırakılan izler ömür boyu onlarla birlikte kalmakta ve geleceklerini şekillendirmektedir. Çocuklarımızın bu dönemdeki dinî ve ahlaki gelişimine katkı sağlayacak en önemli kişiler şüphesiz öncelikle anne-babalar sonrasında ise okul öncesi öğretmenleridir.

  Çocuklarımızın eğitiminde -özellikle okul öncesi dönemde- en kolay ve kalıcı öğrenme, oyunla ve etkinlikle birlikte öğrenmedir. Elinizdeki kitap tam da bu amacı taşımakta ve eğlence ile çocuklarımıza dini bilgileri aşılamayı hedeflemektedir.

  Yunuslarla Kur’ân Harflerini Öğreniyorum Boyama Kitabı,, Kur’ân harflerini ve Kur’ân’ı sevdirmek için hazırlanmıştır. Bu kitap aynı zamanda okul öncesi çocuklarımızın renkleri öğrenmesini kolaylaştırmakta, zihinsel becerilerini arttırmasına zemin hazırlamaktadır. Boyama işlemi ise çocuklarımızın kas gelişimine ve kitapları sevmesine yardımcı olmaktadır.

  Aynı zamanda elinizdeki bu kitap, bir tarafı örnek şekilde boyanmamış olduğundan çocuklarımızın özgüven ve hayal gücünün gelişmesine de katkı sağlamaktadır. Çünkü bu şekilde çocuklarımız, herhangi bir modele bağlı kalmadan, özgürce istediği rengi seçerek boyama yapabilmektedirler.

  Aileyle birlikte yapılacak olan boyama faaliyeti, şüphesiz çocuklarımızın ailesiyle geçirdiği zamanın kalitesini arttıracaktır. Çocuklarımızın, yaptığı resmi, evdeki bir duvarda ya da odasında sergilemek onları takdir etmek anlamına gelecektir ki bu çocuklarımızdaki özgüveni arttıracaktır.

  Sizden beklentimiz, boyamayı çocuğunuzla birlikte yapmanız, bunu yaparken sağlığa zararlı olmayan boyaları tercih etmeniz, çocuğunuzun yaptığı karalama ve taşırmaları tenkit etmemenizdir. Asıl önemli olan ise, boyama yaparken harfler hakkında çocuğunuza açıklamalar yapmanız, boyanan harfi çocuğunuza tarif etmenizdir.

  Çocuklarınızla birlikte keyifli öğrenmeler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.